Informacje dla wystawców

Oferujemy Państwu miejsca na placu handlowym, a także boksy w ogrzewanej hali. Na organizowany przez nas pchli targ i giełdę ściągają tłumnie osoby z całego Poznania i okolic, mogą więc być Państwo pewni, że oferowane przedmioty spotkają się z bardzo dużym zainteresowaniem.

 

Podczas, gdy zdecydowana większość tego typu wydarzeń jest odwoływana, u nas wystawcy antyków w dalszym ciągu mogą prezentować swoje cenne okazy. Na placu handlowym organizujemy pchli targ, gdzie można sprzedawać rzeczy nowe i stare – militaria, książki, numizmaty, znaczki pocztowe, meble, elektronikę i sprzęt komputerowy oraz inne rozmaitości.

 

Wystawców specjalistycznych na pewno bardziej zainteresuje ciesząca się dużą renomą Ogólnopolska Giełda Antyków, która z powodzeniem stanowi konkurencję dla giełdy odbywającej się w Starej Rzeźni, przy ul. Garbary. Organizujemy ją w drugą sobotę każdego miesiąca. Wszystkie osoby, które wcześniej posiadały stoiska w Starej Rzeźni, od razu poczują się u nas jak w domu!

 

Pchli targ działa natomiast w każdy weekend – jeżeli mają Państwo jakieś rzeczy na sprzedaż, nieważne czy stare, czy nowe, to zapraszamy serdecznie!

Drodzy Wystawcy,


Aby umożliwić Wam spokojne rozstawienie stoisk i wypakowanie samochodów o godzinie 7:00 otwierany jest dla Was wjazd od ulicy Św. Michała Podczas wjazdu zostanie również wskazane miejsce, które możecie zająć.

Zadzwoń

5 zł

Miejsce na placu handlowym.
5 zł to cena za każdy metr zajęty na placu handlowym w dniu giełdy. W przypadku większych stoisk opłata ustalana jest indywidualnie.

30 zł

30 zł to cena za metr kwadratowy boksu wynajętego w hali.
( od października)

Regulamin Giełdy na Michała

Zobacz

Skontaktuj się
z nami

Obserwuj nas
lub udostępnij znajomym!